Hakkımızda

Grand Vuslat Otel Erdek Hakkında

Grand Vuslat Otel, Balıkesir’in en güzel ve en uzun sahil şeridi olan Erdek ilçesinde denize sıfır konumu ile misafirimizin ihtiyaç duyduğu, rahatlatan konfor ve gerçek huzur arayanlar için tasarlanan otelimizde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Günümüz teknolojisine uygun tüm donanıma sahip odalarımız , lüks ve konforlu bir konaklama için en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, yüksek teknolojik ekipman ve donanıma sahip genel sosyal alanlar, güler yüzlü ve profesyonel kadromuzla hedefimiz; geleneksel Türk Misafirperverliğini ilke edinerek, her bir Misafirin konforu ve memnuniyeti için, kişiye özel yaklaşımlar sunabilmemiz, öncelikli hedefimizdir.

Otelin içerisinde bulunan açık havuzumuz ile siz değerli müşterilerimizin tatilini en iyi şekilde geçirmeniz için bizler hazırız. Bizler Erdek’e sizleri gerek iş, gerekse tatil amaçlı gelen tüm ziyaretçilerin tercih edecekleri en iyi oteli olmak için çalışıyoruz.

Odalarımızda  LCD Televizyon, Minibar, Ücretsiz Wi-Fi, Telefon, Fön Makinesi, Emanet Kasası ve birçok özellik ile hizmet vermekteyiz.